alle alumni historische blaasinstrumenten

TRAVERSO

EERSTE PRIJZEN

Docent Barthold Kuijken

1980 – Etienne Danielle

1983 – Patrick Beuckels

1983 – Christian Debecq

1985 – Frank Theuns

1986 – Willem Brabants

1987 – Jan De Winne

1989 – Isabelle Lamfalussy

1990 – Roeland Van Kerckhoven

1991 – Cathérine Daron

1993 – Cathérine Oppliger

 

HOGERE DIPLOMA’S

Docent Barthold Kuijken

1986 – Patrick Beuckels (grote onderscheiding)

1989 – Frank Theuns (grote onderscheiding)

1991 – Jan De Winne

1994 – Cathérine Daron

 

GETUIGSCHRIFTEN OP HET NIVEAU VAN DE EERSTE PRIJS (Get)

Docent Barthold Kuijken

1980 – Roslyn Hainsworth

1980 – Claudio Rufa

1981 – Philippe Suzanne

1981 – Susan Bishop

1981 – Dana Schaul

1982 – Christian Debecq

1983 – Marc Hantaï

1983 – Masakazy Takada

1983 – Pierre Tarteaux

1983 – Philippe Allain-Dupré

1984 – Gregory Dikmans

1985 – Serge Saitta

1985 – Colin Saint Martin

1986 – Jean-Christophe Frisch

1987 – Yumiko Kubo

1989 – Jocelyn Daubigney

1989 – Valérie Balssa

1990 – Anne Savignat

1991 – Jean-Pierre Pinet

1992 – Irène Limayrac

1994 – Cendrine Théret

 

GETUIGSCHRIFTEN OP HET NIVEAU VAN HET HOGER DIPLOMA (Get)

Docent Barthold Kuijken

1983 – Daniëlle Etienne (grote onderscheiding)

1981 – Philippe Suzanne

1986 – Marc Hantaï (grote onderscheiding)

1987 – Philippe Allain-Dupré

1988 – Jean-Christophe Frisch

1988 – Serge Saitta

1992 – Yumiko Kunimori

1993 – Valérie Balssa

1993 – Jean-Pierre Pinet

 

MEESTER EN MASTERDIPLOMA’S

Docent Barthold Kuijken

1996 – Amélie Michel

1996 – Vincent Touzet

1997 – Marta Mazzini

1998 – Martin Skamletz

1998 – Kiyomi Suga

1998 – Marion Treupel

1998 – Ruth Unger

1999 – Vera Balogh

1999 – François Lazarevic

1999 – Maria Mittermayr

1999 – Jan Vanden Borre

2000 – Thomas Leconte

2000 – Ulrike Werner

2001 – Tamago Echigo

2001 – Giorgio Pinai (grote onderscheiding)

2001 – Mikhaila Putterman (grote onderscheiding)

 

Docenten Barthold Kuijken en Frank Theuns

2002 – Fiorella Adriani (grote onderscheiding)

2002 – Alexander Simko

2003 – Julia Schlaffer

2003 – Stefanie Troffaes

2004 – Georges Barthel

2004 – Laura Colucci

2004 – Manuel Granatiero

2004 - Angelika Loitz (Gallez)

2005 – Rebekka Brunner

2005 – Sébastien Perrin

2005 – Véronique Jamain

2005 – Corinne Sagnol-Jaudon

2006 – Anne Thivierge (grote onderscheiding)

2006 – Zsuzsanna Gyurina

2007 – Nicolas Flodrops

2007 – Laure Tehlin

2007 – Esther Van Acker

2008 – Sien Huybrechts (grote onderscheiding)

2008 – Céline Lenglet (master)

2008 – Anibal Sierra

2009 - Florence Aoustet

2009 – Daniela Gillinger (master)

2010 – Ariane De Bièvre

2009 – Anne Pustiauk (master) (grote onderscheiding)

2010 – Annegret Polster (master) (grote onderscheiding)

2010 – Ayumi Sunaszaki-Aubague (master)

2012 - Mathilde Horcholle (master)

2012 – Aude Lestienne (master)

2013 - Czyzewska Monika (master)

2014 - Latour Sandra (master)

2014 - Orii Akitsu (master)

 

 

 

BLOKFLUIT

EERSTE PRIJZEN

Docente Silva Schützsack

1974 – Patrick Peire

1974 – Beatrijs Devos

1978 – Paul Van Hooff

1980 – Jozef Vaneyghen

1982 – Hilde De Dobbeleer

1982 – Ann Vanbeckevoort

1982 – Odette Meyers

1988 – Annemie Ameye

1988 – Nadia Bierinckx

 

HOGERE DIPLOMA’S

Docent Bart Coen

1991 – Linda Brouillard

1991 – Paul Van Loey

 

MEESTER EN MASTERDIPLOMA’S

1997 – Marleen Leicher

1998 – Marleen Van Dooren

1999 – Kim Delcour

1999 – Sabrina Van Extergem

2001 – Ulrike Werner

2003 – Annemarie Peeters

2004 – Katelijne Lanneau

2004 – Stefanie Troffaes (grote onderscheiding)

2004 – Paul Van Loey (grote onderscheiding)

2005 – Thomas Deprez

2005 – Karen Ketels

2006 – Dimos De Beun (grote onderscheiding)

2006 – Jan Van Hoecke (grote onderscheiding)

2007 – Sarie Cottyn

2007 – Isabel Favilla de Oliveira Lima (grote onderscheiding)

2009 – Lambert Colson (master) (grote onderscheiding)

2010 – Katrien Callaerts (master)

2010 – Ann Weyenberg (master)

2011 - Jozefien Cottyn (master)

2011 – Tamar Lalo (master)

2013 - Bouquin Anaïck (master)

2014 - Novak Euridyce (master)

 

 

 

BAROKHOBO

EERSTE PRIJZEN  EN GETUIGSCHRIFTEN OP HET NIVEAU VAN DE EERSTE PRIJS (Get.)

Docent Paul Dombrecht

1982 – Paolo Pollastri (Get)

1982 – Paolo Grazzi (Get)

1990 – Ann Vanlancker

1990 – Stefaan Verdegem

1992 – Eric Douchy (Get)

 

MEESTER EN MASTERDIPLOMA’S

2003 – Vinciane Baudhuin – grote onderscheiding

2005 – Kathryn Elkin

2011 – Dymphna Vandenabeele (master)

2012 – Mathieu Loux (master)

2014 - Sokolowska Katarzyna (master)

 

 

NATUURHOORN

 

MEESTER EN MASTERDIPLOMA’S

2007 – Mark De Merlier