alle alumni historische strijkinstrumenten

GAMBA

EERSTE PRIJZEN  EN GETUIGSCHRIFTEN OP HET NIVEAU VAN DE EERSTE PRIJS (Get)

Docent Wieland Kuijken

1977 – Margharetha Tindemans (Get)

1977 – Eliyahu Potash (Get)

1978 – Michel Holvek (Get)

1978 – Yoshiko Udagawa (Get)

1978 – Sadao Udagawa (Get)

1980 – Laurence Dreyfus (Get)

1980 – Philippe Pierlot (grote onderscheiding)

1980 – Maria Kyprie (Get)

1980 – Louis Begin (Get)

1980 – Carlo Denti (Get)

1981 – Nicole Rouille (Get)

1983 – Fumiko Matsui (Get)

1983 – Ghislaine Wouters

1983 – Francine Berckmans

1983 – Frank Liégeois

1983 – Gail Ann Schröder (Get)

1984 – Eugene Schreurs

1984 – André Hantaï (Get)

1984 – Kahori Uemura (Get)

1986 – Yuko Saito (Get)

1986 – Marcy Zimmerman (Get)

1986 – Philipe Foulon (Get)

1986 – Matthieu Lusson (Get)

1987 – Lynn Tetenbaum (Get)

1987 – Grzyna Milan (Get)

1988 – Prosper Lugassy (Get)

1988 – Elisabeth Vandendaele

1990 – Emmanuel Balssa (Get)

1990 – Vittorio Ghielmi (Get)

1990 – Yukiko Matsumoto (Get)

1990 – Sophie Watillon

1990 – Christine Payeux (Get)

1990 – Marc Dormont (Get)

1991 – Piet Van Steenbergen

1992 – Liam Fennelly (Get)

1992 – Rika Murata (Get)

1992 – Diana Lagier de Milani (Get)

1993 – Angela Knapp (Get)

1993 – Keren Bruce (Get)

1993 – Verena Kronseder (Get)

1994 – Kazimierz Pyzik (Get)

 

HOGERE DIPLOMA’S EN GETUIGSCHRIFTEN OP HET NIVEAU VAN HET HOGER DIPLOMA (Get)

Docent Wieland Kuijken

1978 –  Shigenori Sennari (Get)

1979 – Margharetha Tindemans (Get)

1981 – Laurence Dreyfus (Get) (grootste onderscheiding)

1984 – Philippe Pierlot

1986 – Gail Ann Schröder (Get)

1987 – André Hantaï  (Get) (grote onderscheiding)

1987 – Kahori Uemura (Get)

1989 – Yuko Saito (Get)

1990 – Lynn Tetenbaum (Get)

1991 – Prosper Lugassy (Get)

1990 – Emmanuel Balssa (Get)

1993 – Sophie Watillon

 

 

MEESTER EN MASTERDIPLOMA’S

1996 – Liam Fennelly

1996 – Rebeka Ruso

1997 – Martin Bauer

1997 – Gudrun Hoffman

1998 – Sabine Weber

1999 – Richard Sutcliffe

2000 – Nora Kallai

2000 – Emmanuelle Laine

2000 – Joram Lehmann

2001 – Isabelle Dumont

2001 – Ivanka Neeleman

2001 – Xenia Stollar

2002 – Thomas Baeté

2003 – Eriko Semba

2003 – Hijiri Shinagawa

 

Docent Philippe Pierlot

2004 – Masanobu Tokura

2005 – Mikaho Abiko

2007 – Sofia Diniz

2008 – Romina Lischka (grote onderscheiding)

2010 – Sonia Arbouche (master)

2010 - Anne Bernard (master)

2011 – Rebecca Lefèvre (master)

2012 - Maria Demeter (master)

2014 - Hildebrand Fredrik (master)

 

BAROKALTVIOOL

MEESTER EN MASTERDIPLOMA’S

Docent Sigiswald Kuijken

2006 – Mika Akiha

2009  - Ivonne Diane Roche Bergua

 

BAROKCELLO

MEESTER EN MASTERDIPLOMA’S

Docent Hidemi Suzuki

1999 – Eve François

Docent Alain Gervreau

2003 – Koji Takahashi

2008 – Julien Hainsworth

2009 – Ronan Kemoa (master)

2010 – Magali Boyer (master)

2010 – Pierre-Augustin Lay (master)

2014 - Marijke Verlinden (master)

 

BAROKVIOOL

 

MEESTER EN MASTERDIPLOMA’S

Docent Sigiswald Kuijken

1998 – Herlinde De Smet

1998 – Masanobu Tokura

1999 – Mira-Georgetta Glodeanu

1999 – Izumi Sato

2000 – Dmitry Badiarov

2000 – Blai Justo Sanpedro

2000 – Maria Silberstein

2001 – Vassilis Tsotsolis

2003 – Sandrine Dupe

2004 – Mika Akiha

2004 – Laurent Huisbosch

2004 – Ekaterina Krassoutskaia

2004 – Laura Sipioni

2004 – Cristobal Urrutia Del Rio

2004 – Bénédicte Verbeek

2005 – Giulio D’Alessio

2005 - Catherine Meeus

2005 – Vincent Lesage

2005 – Liesbeth Nijs

2005 – Yvonne Diane Roche Bergua

2006 – Marie Haag

2007 – Annelies Decock

2008 – Ann Cnop

2009 – Madoka Nakamaru

2009 – Teresa Casanova (master)

2009 – Ilies Szabolcs (master)

2009 – Amandine Sigrist (master)

2009 – Esther Visser (master)

2009 – Danuta Zawada (master)


Docent François Fernandez

2010 – Katalin Hrivnak (master)

2010 – Agnieszka Osiecka (master)

2012 – Barbara Konrad (master)

2012 - Marrie Mooij (master)

 

 

BAROKCONTRABAS / VIOLONE

MEESTER EN MASTERDIPLOMA’S

2008 – Korneel Le Compte