Alumni Strijkers

Onderstaande koppelingen brengen u bij overzichten van alle alumni strijkinstrumenten

alle alumni altviool

alle alumni cello

alle alumni contrabas

alle alumni viool Eerste Prijs of Getuigschrift op het nivean van de Eerste Prijs

alle alumni viool Virtuositeitsprijs, Hoger Diploma of Getuigschrift op het niveau van het Hoger Diploma

alle alumni viool Meester- of Masterdiploma

 

ALTVIOOL

Audrey Monfils (2012)

Beatrice Derolez
solo-alto Opera van Vlaanderen

Marc Tooten
solo-alto Brabants Orkest (NL)

Paul De Clerck
docent altviool Koninklijk Conservatorium Brussel

Danielle Hennicot
docent conservatorium Luxemburg

Sarah Charlier
assistent Koninklijk Conservatorium Luik
lid orchestre philharmonique de Liège

Elena Gil
docent Granada

Maté Szüs
internationale carrière
solo-alto DePhilharmonie
solo-alta Bamberger Symphoniker
solo-alto Staatskapelle Dresden
solo-alto Hessische Rundfunk Frankfurt
solo-alto Bremer Kammersymphonie
eerste solo-alto Berliner Philharmoniker

Diederik Suys
solo-alto Opéra de Paris

Santiago Canto
solo-alto symfonisch orkest Valencia

Elisabeth Woltèche
docent Valencia

Marjolein Knaven
docent Conservatorium Amsterdam

Gisella Bergman
docent Conservatorium Rotterdam

Porun Marinusdottir
solist
docent Reykjavik

Kristof Paluch
solo-alto Nationaal Orkest van België

Frederic Boits
solo-alto orkest Amsterdam
vervanger Brussels Philharmonic

Tom Bomont
vervanger Brussels Philharmonic

An Lootens
vervanger Brussels Philharmonic

Barbara Peynsaert
vervanger Brussels Philharmonic

Korneel Taeckens
vervanger Brussels Philharmonic
supplementair contract De Munt

Iris Roggeman
vervanger De Filharmonie

Johann Arnout
lid Opera van Vlaanderen

Nathalie Honnay
lid Vlaams Radio Orkest

Patrica van Reusel
lid Vlaams Radio Orkest

Philippe Brys
directeur Muziekacademie Ronse

Frans Vos
docent Lemmensinstituut Leuven 

Philippe Verpoest
leraar muziekacademies

Rogier van der Tak
solo-alto orkest Amsterdam

Jan Vanderwegen
aanvoerder altviolen Collegium Instrumentale Brugense (1994 - 2001)
altviolist Spectra Ensemble (1993 - 2002)
studie- en studentenbegeleider Koninklijk Conservatorium Brussel

Sarah Kuijken
lid La Petite Bande

Kristopf Michallek
lid Orchestre philharmonique de Liège

Mario Palacios
lid Nationaal Orkest van België

 

CELLO

Gustavo Lapresta-Calvo

principal cellist at Orquesta do Norte (Portugal)

 

Charlotte Barbier (2012)

Johanna Peiler (2012)

Wojciech Fudala (2012)

Clara Sanchez Gonzalez (2012)

Mauro Sarachian (2012)

Kirsten Andersen
vervanger Brussels Philharmonic

Jan Baerts
speelt bij het Vlaams Radio Orkest. Vormt een pianotrio met Lei Wang en Paul Hermsen

Jan Mathé
vervanger Brussels Philharmonic

Seraphine Stragier
vervanger Brussels Philharmonic

Mario Villuendas
supplementair contract De Munt

Elena Marrero Montelongo
docente Gran Canaria

Viviane Abdelmalek
docente Stedelijke Conservatorium Mechelen
lid Nationaal Orkest van België

Lesya Demkovich
lid Nationaal Orkest van België

Mario Villuendas Panarelli
Solo-cellist Brussels Chamber Orchestra

Olsi Leka
Solo-cellist Nationaal Orkest van België
Docent Artesis Hogeschool Antwerpen, departement conservatorium
Assistent Koninklijk Conservatorium Brussel

Mientje Antonissen
lid Odysseus Ensemble

Benjamin Glorieux
vervanger in het Nationaal Orkest van België en De Munt
solist barokcello

Olivier Vanderschaeghe
lid orchestre philharmonique de Liège

Amor Nieto - 2007
docent muziekschool Madrid
vervanger in Spaanse orkesten

Christophe Boney
- 2007
docent conservatoire régional Paris
vervanger in Franse orkesten

Elke Wynants - 2007
vervanger Nationaal Orkest van België en Brussels Chamber Orchestra
leraar

Frederika Mareels - 2007
vervanger Nationaal Orkest van België
leraar

Brito Gonzalez - 2008
hoofdvakdocent conservatorium Tenerife
vervanger in Spaanse orkesten

Mathilde Wolfs - 2008
barokcelliste
leraar

Jan Skopowski - 2009
vervanger in De Munt, Nationaal Orkest van België

Raphael Feye - 2009
lid ‘quatuor corifeye’
leraar

Katrien Van kerckhoven - 2010
leraar

 

CONTRABAS

Julien Sang (2012)

Jens Similon-Tohon (2012)

Elise Christiaens
La Petite Bande, Anima Eterna
lerares muziekacademie Gentbrugge
vervanger Brussels Philharmonic

Eva Janssens
titularis in Orchestre National de Lyon (FR)

Korneel Lecompte
lessenaaraanvoerder Nationale Opera Munt

Lode Leire
Champ d'Action
docent Conservatorium Antwerpen

Jinrong Wu
titularis Broadcasting Orchestra Shangai

Jan Verhoeven
Brussels Chamber Orchestra

Koen Toté
titularis Orchestre Philharmonique Liège

Korneel Lecompte
contrabas oude muziek

Sanne Deprettere
studeert verder in Essen
vervanger Brussels Philharmonic

Ariel Eberstein
vervanger Brussels Philharmonic

Koenraad Hofman
vervanger De Filharmonie
vervanger Brussels Philharmonic
supplementair contract De Munt

Jens Smilox-Tohon
vervanger Brussels Philharmonic

Pascal Smets
vervanger Brussels Philharmonic

Koen Toté
supplementair contract De Munt
vervanger De Filharmonie
vervanger Brussels Philharmonic

 

VIOOL

Bernard Bertoni (2012)

Aya Kawabata (2012)

Moe Shono (2012)

Maxime Stasyk (2012)

Louise Vanbiervliet (2012)

David Israel Capilla Sanchez (2012)

Pamela Castro-Ortigoza (2012)

Déborah Devreux (2012)

Joana Sofia Diaz Costa (2012)

Ilya Gotchev (2012)

Tomasz Pajak (2012)

Adam Korniczewski
docent viool Conservatoire Royal de Bruxelles

Endre Kleve
docent viool Conservatoire Royal de Bruxelles

André Siwy
docent kamermuziek Conservatoire Royal de Bruxelles

Erasmo Capilla
internationaal solist

yuri Braginsky
docent viool Conservatoire royal de Mons

Anna Wodka
docent viool conservatorium van Lodz (PL)

Yvona Wojciechowskia
docent viool conservatorium van Lodz (PL)

Krystina Jurecka
docent viool conservatorium van Gdansk (PL)

Ilse van Tendeloo
lid orkest VRO

Sharzad Djannata
lid orkest VRO

Ezequiel Larrea
aanvoerder VRO

Manuel Jimenez-Perez
aanvoerder symfonisch orkest Xalapa-Veracruz (Mexico)

Theodoro Ribeiro Salles
aanvoerder symfoisch orkest San Salvador (Brazilië)

Katalin Telbisz
lid Weiner Kammerorchester Budapest (Hongarije)

Dirk Lippens
concertmeester Collegium Instrumentale Brugense

Marleen Ydiers
lid van het Collegium Instrumentale Brugense en Arco Baleno

Otto Derolez
concertmeester Vlaams Radio Orkest
docent Lemmensinstituut Leuven 

Lei Wang
prijs Vieuxtemps
concertmeester Vlaams Radio Orkest

David Nunez
docent Universiteit in Santiago (Chili)

Elisa Kawaguti
laureaat Koningin Elisabethwedstrijd
lid Spiegelkwartet
docent Lemmensinstituut Leuven 

Jo Vercruysse
concert Vlaams symfonie orkest

André Rieux
internationaal solist

Yossi Zivoni
laureaat Koningin Elisabethwedstrijd
internationaal solist
docent London en Manchester

Joshua Epstein
laureaat Koningin Elisabethwedstrijd
lid Bartholdy Kwartet
docent Saarbrücken

Yair Kless
docent in Jeruzalem, Graz en Manchester

Agustin Leon-Ara
laureaat Koningin Elisabethwedstrijd
docent Barcelona

Atzuko Neiirishi
laureaat Young Artist (Douai)
lid symfonisch orkest Granada

Emmanuel Krivine
internationaal dirigent

Carlo Chiarappa
solo-carrière in Italië

Leo De Neve
lid Spiegelkwartet
docent Koninklijk Conservatorium Antwerpen

Guido De Neve
docent Koninklijk Conservatorium Antwerpen

Janos Moté
prijs Vieuxtemps
concertmeester Bayerische Rundfunk

Vera Gyarmati
solist Philharmonie Budapest (Hongarije)

Tamos Vas
concertmeester Norköpig Sweden

Pär Näsbom
lid symfonisch orkest Winterthur

Sam Taylor
lid symfonisch orkest Winterthur
<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
<!--[endif]-->Emile Cioboto
concertmeester symfonisch orkest Oberhausen

Marie Alemo
lid orkest opera Stockholm

Gabriella Paroszka
lid Nationaal Orkest van België

Bence Abraham
lid Vlaams symfonisch orkest

Ales Ulrich
lid Orcheste philharmonique de Liège

Lydia Seymortier
lid DeFilharmonie Antwerpen

Enric Bunnel
docent Granada

Caridad Martos
docent Malaga

Ana Martinez
lid Orchestra Extramadura, Badajoz (Spanje)

Antal Szalai
internationaal solist (Berlin, Wien,Galsgow, Hon Kong, Monaco)
Prix d’Arche
laureaat ‘Lipizer’ international violin competition, Italië
laureaat ‘Moscou Paganini’ competition
laureaat ‘Henry Szeryng’ international competition, Mexico
laureaat concours Monaco
laureaat ‘Indianapolis international violin competition’ USA

Mateusz Mroczek
lid symfonisch orkest Warschau

Sebastien Taminiau
lid ‘trio Eclisse’

Antoine Maisonhaute
lid ‘ensemble music nouvelle’

Emilie Lawrence
docent Chartres (F)

Gergely Kota
lid ‘quatuor corifeye’

Björk Oskarsdottir
lid orkest opera Reykjavik

Dirk Uten
lid orkest ‘Prima la Musica’

Koen Rens
internationaal vertegenwoordiger ‘Suzuki methode’

Zygmunt Kowalski
solist deMunt
docent viool Koninklijk Conservatorium Brussel

Rut Ingolsfsdottir
concertmeester Camerata Reykjavik

Ann Vancoillie
lid DeFilharmonie
specialist hedendaagse muziek

Frédéric Vanhille
Violist bij DeFilharmonie

1985: Hoger Diploma viool bij Georges Octors; 1996 Meester viool; 2000 Meester muziekschriftuur