Alumni Houtblazers

Via onderstaande links kun je alle alumni voor houtblaasinstrumenten terugvinden. Dit vanaf de splitsing en oprichting van het Koninklijk Conservatorium Brussel als autonome instelling in 1967:

- dwarsfluit

- engelse hoorn

- fagot

- hobo

- klarinet

- saxofoon

 

FAGOT

Bob Permentier
solist bij het Nationaal Orkest van België

Elvire Schabon
gedurende 12 jaar solist bij het Nationaal Orkest van België
vervanger Brussels Philharmonic

Mirek Pochowicz
solist bij het Orkest van Gdansk

Deian Topchiev
regelmatige samenwerking met de Vlamse Opera, het Nationaal Orkest van België, enz.

Massimo Bambagioni
regelmatige samenwerking met het Orchestre Lamoureux, Parijs

Wannes Cuvelier
solist bij de Opéra de Wallonie

Emiliya Zinko
solist bij de Vlaamse Opera

Marjolein Gerets
sinds september 2010 stage bij het Nieuw Vlaams Symfonierokest


FLUIT

Inez Popko (2012)

Luana Gundersen (2012)

Claire Le Boulanger (2012)

Aida Lopez Sucunza (2012)

Beatriz Macias (grote onderscheiding) (2012)

Liesbeth Peelman (2012)

Barbara Deleu
solo fluitiste in het Radio Philharmonisch Orkest Hilversum en Nederlands Blazersensemble

Waldo Ceunen
plaatsvervangende solofluitist in het ‘Philharmonische Orchester der Hansestadt Lübeck’

Katrien Gaelens
fluit solo bij ensemble Nadar
freelance muzikant bij o.a. Spectra, Champ d'Action, Odysseia
freelance live-electronica technicus

Caroline Peeters
eerste fluitiste Symfonieorkest Vlaanderen

Katlijn Sergeant
eerste fluitiste 'Le concert Olympique'; Odysseamomenteel proefperiode in Denemarken

Yves Segers
laureaat wedstrijd "Tenuto" 2000
eerste fluitist bij de "Koninklijke Muziekkapel van de Belgische Gidsen" 2001-2007
chef-dirigent van de "Koninklijke Muziekkapel van de Belgische Gidsen" 2008-

Erwin Verbist
17 jaar lesgever DKO & freelance fluitist
6 jaar productieverantwoordelijke Prometheus Ensemble
3 jaar orkestcoördinator Brussels Philharmonic-het Vlaams Radio Orkest
sinds 2008 "Director Planning & Production" bij BOZAR

Stijn Boeve
gewezen fluit-solo Orchestre Philharmonique de Liège

Helga Jacobs
fluitiste bij het orkest 'Il Novecento'

Barbara Deleu
fluit-solo Radio Phiharmonisch Orkest Hilversum

Anne Davis
lid ensemble 88 voor hedendaagse muziek

Karen Boussemaere
laureaat Tenuto-wedstrijd

Femke Van Leuven
vervanger Brussels Philharmonic, Charlemagne orkest en Nationaal Orkest van België

Liesbeth Van den Driessche

vervanger De Filharmonie

Tille Van Gastel
vervanger Brussels Philharmonic
supplementair contract De Munt


HOBO

Miki Kawachiyama (2012)

Arie van der Beek
Hobo-solo Vlaamse Opera
docent hobo Lemmensinstituut Leuven

Jan Maebe
Assistent hobo Koninklijk Conservatorium Brussel
hobo-solo 'I Fiamminghi'

Joris van den Hauwe
hobo-solo Brussels Philharmonic

Paolo Grazzi
hoboïst 'Il Giardino Armonico' en 'Ensemble Zeffiro'
docent hobo Conservatorio di Verona (IT)

Dimitri Mestdagh
Engelse Hoorn solo ' DeFilharmonie'

Lode Cartrysse
Engelse Hoorn solo Brussels Philharmonic

Paolo Pollastri
internationaal solist
hobo-solo RAI en Philarmonici Verona (IT)

Vinciane Baudhuin
hoboiste 'La Petite Bande' en 'Il Fondamento'
assistente Conservatoire Royal de Bruxelles

Piet Van Bockstal
hobo-solo 'DeFilharmonie'
hoboïst 'Ictus Ensemble' en 'Oxalys'

Marleen Gorgon
hoboïste Vlaamse Opera

Henk Swinnen
intendant Radio Philharmonisch orkest (NL)
voormalig hobo-solo Radio Kamerorkest (NL)

Dimitri Baeteman
hobo-solo Nationaal Orkest van België

Stefaan Verdegem
hoboïst 'Anima Eterna' en 'B’Rock'
assistent Koninklijk Conservatorium Brussel

Rafael Palacios
hoboïst 'Orchestre des Champs Elysees' en 'Collegium Vocale'
assistent Université de la Sorbonne (F)

Atsuko Osaka
hoboïste Bach Collegium Japan (JP)

David Fresquet
hoboist Orquestra do Algarve, Portugal

Xavier Blanch
hoboist La Capilla Réal en Coördinator oude muziek Conservatorium van Barcelona (ES)

Yannis Papayannis
hobo-solo Opera van Athene (GR)

Roni Gal-Ed
hoboïste Jerusalem Symphony orchestra (IS)

Katy Elkin
hoboïste Le Tendre Amour – Barcelona (ES)

Carola Dieraert
hoboïste Symfonieorkest Vlaanderen
lerares hobo Waregem en Ronse

Ann Van Lancker
hoboïste 'La Petite Bande' en 'Il Gardellino'
lerares muziekacademie Deinze

Dymphna Vandenabeele
hoboïste Koninklijke Muziekkapel van de Gidsen

Kristiaan De Raes
hobo-solo Koninklijke Muziekkapel van de Zeemacht

Pierre-Emanuelle Somer
internationaal gerenommeerde jazz-hoboïste

Pedro Julià
hoboist Orquesta Sinfònica de la Région de Murcia (ES)

Stefano Spolleto
free-lance hoboïst in verscheidene Italiaanse orkesten en stichter van het orkest “I giovani musici di Verona”

Kristien Ceuppens
hoboïste Spectra Ensemble
lerares muziekacademie Vilvoorde

Eric Douchy
docent Hobo Luxembourg

Marc Sierens
dirigent Akademos Symfonieorkest

Dirk Boehme
leraar muziekacademie Izegem
dirigent Ensemble Panache

Thierry Cammaert
hoboïst
artistiek leider Ensemble Quartz
leraar

Ilse Beel
medewerkster Bibliotheek Koninklijk Conservatorium Brussel
free-lance hoboïste

Nathalie Cloet
medewerkster Koninklijk Conservatorium Antwerpen

Steven Sneyers
leraar hobo
specialist reparateur hobo

Ineke Craeghs
free-lance hoboïste
lerares muziekacademie Aalst

Jan Erauw
leraar hobo muziekacademies Anderlecht, Asse, St-Agatha Berchem

Ingrid Van Geel
lerares hobo Stedelijke Conservatorium Mechelen

Marcel Lambrichts
leraar hobo Stedelijk Conservatorium Hasselt

Johan Moeyersoons
directeur Muziekacademie Gooik

Ellen Donovan
lerares hobo muziekacademies Oudenaarde en Knokke

Yf Bourry
leraar hobo muziekacademies Kortrijk en Harelbeke

Ilse Barbaix
lerares hobo muziekacademies St-Niklaas, Aalter en Hoboken

Eva De Bruyne
lerares

Lot Demeyer
lerares

Elke Meirsman
lerares muziekacademie Grimbergen

Camille Geiser
lerares Soest, Amersfoort en Katwijk (NL)

Geraldine Steyer

Kayoko Watanabe

Jill Rupnow

Elise Plennevaux

Katarzina Sokolovska

Donatienne Moulard

 

KLARINET

Stefanie Arys (2012)

Pablo Menendez Freije (2012)

Sabine Schmitz (2012)

Tomonori Takeda (2012)

Dries Tack
supplementair contract De Munt

Luc Nijs
freelance klarinettist
gewezen leraar aan de muziekacademies van Grimbergen en Gentbrugge
doctorandus in de kunstwetenschappen (musicologie) aan het IPEM (UGent)
www.lucnijs.be

 

SAXOFOON

Kurt Bertels (2012)

Wesley Capiau (2012)

Kristan Dehertog (2012)

Lore Vertommen (2012)