Alumni Slagwerk


Met onderstaande link krijgt u een overzicht van alle gediplomeerden voor slagwerk sedert 1967

alle alumni slagwerk



Jean Delobel (2012)

Bart Quartier
Docent mallets (klassiek, jazz), Koninklijk Conservatorium Brussel

Ruud Roelofsen

Remplaçant bij Orkest De Ereprijs. Lid van ensemble "Eclecta"Winnaar prijs compositie Orkest de Ereprijs (project 2005).

Bursaal van het Prins Bernard Cultuurfonds, het Petronella Andriesse Fonds en het Jan en Tina Huizinga Fonds.

Prijs Ingeborg Köberle 2012

Thomas Plessers
Prijs Horlait-Drapsens 2009
Mangalam trio
Leraar muziekacademie Halle

Tom De Cock
solist Brussels Philharmonic
lid Enxemble XII, ensemble Nikel, Ictus
Prijs Horlait-Drapsens Koninklijk Conservatorium Brussel 2007

Gert D'Haese
solist Brussels Philharmonic
tweede laureaat Orpheus Contemporary Music - Category Ensembles 1991
eerste laureaat Orpheus Contemporary Music - Category Soloists 1993

Matthijs Vanderleen
'Les Ballets C de la B' - Ashes - Jeugd en Muziek
leraar muziekacademies van Etterbeek, Brussel, Sint-Lambrechts-Woluwe

Frank Van Eycken
lid ensemble 'Spectra'
Prijs Horlait-Drapsens Koninklijk Conservatorium Brussel 1998
Belgian American Educational Foundation 1999
Laureaat kamermuziekwedstrijd Tremplin 2001
Laureaat Golden Wings 2004
leraar muziekacademie Asse

Koen Plaetinck

lid Rotterdams Philarmonic, Philharmonia London, Anima Aeterna
tweede prijs Nationale Muziekwedstrijd Pro Civitate 1996
Prijs Horlait-Drapsens Koninklijk Conservatorium Brussel 2003

Jan Cherlet
Winnaar Orpheusprijs Contemporary Music 2002
Laureaat Golden Wings 2004
Winnaar Pelemans prijs 2004
lid DuoXXX, Caedimus, Arco Baleno
leraar muziekacademies Roeselare en Tielt

Piet Deblock
lid Collegium Instrumentale Brugense
dirigent harmonie in Moorsele en Kortrijks Symfonisch Orkest
leraar Stedelijk Conservatorium Kortrijk

Dimitri Dumon
Eerste prijs (Grand Prix) eerste Concours International de Vibraphone Clermont-Ferrand, 1999
Laureaat kamermuziekwedstrijd Tremplin 2001
Laureaat Golden Wings 2004
lid percussietrio 'Triatu'
leraar muziekacademies Overijs, Jette, Brussel

Björn Denis
Laureaat kamermuziekwedstrijd Tremplin 2001
Laureaat Golden Wings 2004

Shinsuke Isihara
Laureaat Tenuto-wedstrijd 2000
Derde prijs Tromp Music Competition 2000
Tweede prijs 3rd World Marimba Competition Stuttgart 2002

Wim Lasoen
Gouden Klaproos 2006
Director MUDA institute

Ward De Ketelaere
Best Xylophone Player 4th European Solo Competiton Brass & Percussion Instruments Birmingham 2007

Michael Bernat
lid ensemble Ictus
Docent Escola Superior de Musica de Catalunya (Spanje)

Arne Lagatie
eerste solist Orchestre Philharmonique de Liège

Bart Bouckaert
dirigent
assistent hedendaagse muziek Koninklijk Conservatorium Brussel

Jan Samijn
leraar kunsthumaniora Brussel, muziekacademies Meise en Alsemberg

Yves Goemaere
lid ensemble Blindman en Nadar
leraar muziekacademies Oudenaarde, Aalter, Sint-Lambrechts-Woluwe

Katja Maes
leraar muziekacademie Dilbeek
lid Frank Zappa tributeband 'Capt; Cheese-beard & the 7 sisters of prevention'

Jean-Marc Ghesquière
leraar muziekacademie Menen

Bart Vanderbeke
lid duo Pazapaz, Symfonieorkest Vlaanderen, Oxalys, Collectief
leraar muziekacademies Aalst en Grimbergen

Bart Swimberghe
toegevoegd slagwerker Brussels Philharmonic, De Munt en Het Zeeuws Orkest
leraar Zeeuwse muziekschool (NL) en muziekacademie Roeselare
dirigient drumband KMAF Aardenberg / KF Kunst en Vermaak Klerken / KH Eendracht en Kunstliefde Gistel (a.i.)

Johan De Baedts
leraar muziekacademies Sint-Truiden en Gooik

Karel Van Marcke
componist
leraar muziekacademie Aalst

Gabriel Laufer
lid De Munt

Sarah Moradouglou
leraar muziekacademie Schaarbeek

Birger Brackez