Organisatie

Inrichtende macht

Het Koninklijk Conservatorium Brussel is een School of Arts van:

Erasmushogeschool Brussel
Vlaamse autonome hogeschool Brussel-Brabant
Nijverheidskaai 170 1070 Brussel
Tel. (02) 523 37 37
Fax (02) 523 37 57
www.erasmushogeschool.be

Beleid

Directeur: Jan D'haene

Campuscoördinator: Veerle Vaes

Opleidingscommissies

De opleidingscommissies doen voorstellen aan de departementsraad inzake de algemene organisatorische, inhoudelijke, pedagogische en didactische opdrachten die betrekking hebben op de uitbouw en de programmatie van de opleidingen binnen het departement.

De opleidingshoofden leggen de nodige contacten in verband met studieprogramma's en -structuren, examenprogramma's en uurroosters. Zij zijn de voorzitters van de jury en de eerste contactpersonen voor personeelsleden en studenten.

Opleidingscommissie Muziek

Opleidingshoofd Muziek: Peter Swinnen

DOMEINHOOFDEN VAKGROEPVERANTWOORDELIJKEN
Orkestinstrumenten: Karel Schoofs Houtblazers: Benjamin Dieltjens
Koperblazers: Emmanuel Mellaerts
Percussie / Harp: Gert François
Hoge Strijkers: Yossif Ivanov
Lage Strijkers: Olsi Leka
Polyfone instrumenten: Jan Michiels Piano: Jan Michiels
Gitaar: Antigoni Goni
Kamermuziek / Begeleiding / Zang: Stephan van Aenrode Kamermuziek: Stephan van Aenrode
Begeleiding / Liedbegeleiding: Anne Op De Beeck
Zang: Lena Lootens
Schriftuur / Compositie / Directie: Wouter Lenaerts Schriftuur: Wouter Lenaerts
Compositie / Directie: Bart Bouckaert
Omringingsvakken: Rudy Van Der Cruyssen Cultuurvakken: Maarten Quanten
AMV: Rudy Van Der Cruyssen
Toegepaste Harmonie: Helmut De Backer
Jazz: Bart De Nolf Jazz: Bart De Nolf
Historische instrumenten: Bart Naessens HIPP: Bart Naessens, Anna Besson, Joanna Huszcza, Dominik Riepe en Stefaan Verdegem

    Opleidingscommissie Verkorte Educatieve Opleidingen in de Kunsten

    Opleidingshoofd Verkorte Educatieve Opleidingen in de Kunsten: Ruth Rondas

    Vakgroepverantwoordelijken:

    • Maarten Vandenbemden (coördinator muziek)
    • Tim De Keersmaecker (coördinator audiovisuele kunsten)
    • Jan Geers (coördinator drama)
    • Roel Peeters (coördinator musical)

    Peter Daerden (kwaliteitszorg KCB)
    Joris Vierendeels (kwaliteitszorg RITCS)
    Delegatie studenten
    Jan D'haene (directeur KCB)
    Reinhilde Weyns (directeur RITCS)

    Opleidingscommissie Musical

    Opleidingshoofd Musical: Lulu Aertgeerts

    Vakgroepverantwoordelijken:

    • Bart Buyle
    • Stephen Collins
    • Sarah Kefi
    • Stephanie Vandendriessche
    • Hannes Vandersteen

    Onderzoekscommissie Trobador

    Voorzitter: Kristin Van den Buys

    Matthias Heyman
    Maarten Stragier
    Benjamin Van Esser
    Mira Delbaen
    Peter Swinnen
    Jeroen Billiet






    Saskia Willaert
    Lulu Aertgeerts
    Ruth Rondas
    Jurgen De Pillecyn
    Jan De Winne
    Philippe Lamouris

    Raad van de School of Arts

    Voorzitter: Jan D'haene
    Secretaris: Peter Daerden

    Lulu Aertgeerts
    Wouter Lenaerts
    Anne Op de Beeck






    Gilles Ledure
    Jozef Van Waeyenberge
    Katia Segers
    Saskia Willaert
    Dirk De Greef
    Piet Nijsten
    Jerry Aerts
    twee student-leden

    Artistieke Raad

    Deze namen worden binnenkort gecommuniceerd.