ORGANISATIE

Inrichtende macht

Het Koninklijk Conservatorium Brussel 
is een School of Arts van:

Erasmushogeschool Brussel
Vlaamse autonome hogeschool Brussel-Brabant
Nijverheidskaai 170 1070 Brussel
Tel. (02) 523 37 37
Fax (02) 523 37 57
www.erasmushogeschool.be

Directie

Directeur ad interim: Ann Brusseel

Plaatsvervangend departementshoofd: NN

Raad van de School of Arts

Voorzitter: NN

Secretaris: Katrien Van Hoecke

Leden:

  • Lulu Aertgeerts
  • Veronique Carlier
  • Peter Daerden
  • Catherine De Clerq
  • Dirk De Greef
  • Jan D'Haene
  • Paul Dujardin
  • Gilles Ledure
  • Katia Segers
  • Taslima Syed Bastin
  • Lander Van Nuffelen
  • Jozef Van Waeyenberge

Opleidingscommissies

De opleidingscommissies doen voorstellen aan de departementsraad inzake de algemene organisatorische, inhoudelijke, pedagogische en didactische opdrachten die betrekking hebben op de uitbouw en de programmatie van de opleidingen binnen het departement.

De opleidingsverantwoordelijken leggen de nodige contacten in verband met studieprogramma's en -structuren, examenprogramma's en uurroosters. Zij zijn de voorzitters van de jury en de eerste contactpersonen voor personeelsleden en studenten.

Opleidingscommissie Muziek

Vanaf het academiejaar 2020-2021 zijn er drie opleidinshoofden voor de afdeling Muziek:

  • Muziek Klassiek: Anne Op de Beeck
  • Muziek Jazz: Bart De Nolf
  • Muziek Historisch: Bart Naessens

Vakgroepverantwoordelijken:

  • Luc Bergé: koperblazers
  • Daniël Blumenthal: polyfone instrumenten
  • Carlos Bruneel: houtblazers
  • Peter Daerden: kwaliteitszorg
  • NN: toegepaste harmonie & AMV
  • Jurgen De Pillecyn: compositie
  • Johan Eeckeloo: culturele vorming
  • Gert François: percussie
  • Yossif Ivanov: viool
  • Wouter Lenaerts: schriftuur
  • Tony Nys: altviool – cello – contrabas
  • Anne Op de Beeck: begeleiding
  • Inge Spinette: vocale afdeling
  • Peter Swinnen: kamermuziek
  • DELEGATIE STUDENTENVERENIGING

Opleidingscommissie Musical

Opleidingshoofd Musical: Lulu Aertgeerts

Vakgroepverantwoordelijken:

  • Bart Buyle
  • Stephen Collins
  • Sarah Kefi
  • Stephanie Vandendriessche
  • Hannes Vandersteen

Opleidingscommissie Educatieve Opleidingen / SLO (Specifieke Leraren Opleiding)

Opleidingshoofd Educatieve Opleidingen: Ruth Rondas

Vakgroepverantwoordelijken:

  • Luk Bastiaens (coördinator muziek)
  • NN
  • Peter Daerden (Kwaliteitszorgcoördinator)
  • Tim De Keersmaecker (coördinator audiovisuele kunsten)
  • Jan Geers (coördinator drama)
  • Ann Olaerts
  • Roel Peeters (coördinator musical)

Onderzoekscommissie Trobador

Voorzitter: Jan De Winne

Leden

  • NN
  • Peter Daerden
  • Benjamin Dieltjens
  • Jan Michiels
  • Inge Pieters
  • Maarten Stragier
  • Jean Van Driesche
  • Benjamin Van Esser
  • Peter Van Heyghen
  • Annelies Van Parys

Artistieke raad

Voorzitter: NN

Leden

Intern:

  • Lulu Aertgeerts
  • Luc Bergé
  • Bart De Nolf
  • Manu Mellaerts
  • Bart Naessens
  • Piet Nijsten
  • Wout Paternoster
  • Jean Van Driessche
  • Stefaan Verdegem

Extern:

  • Veerle Declerck (Bozar)
  • Matthieu Lescure (Belgian National Orchestra)
  • Linda Lovrovic (De Munt)
  • Amy Norrington (Oxalys)

Portamento VZW (Vriendenkring van het Koninklijk Conservatorium Brussel)

Voorzitter: Dirk Van Assche

Raad van Bestuur:

  • Luc Bartholomeus
  • Véronique Carlier (penningmeester)
  • Frieda Cnop
  • NN (gedelegeerd bestuurder)
  • NN (secretaris)
  • Frauke Elsen
  • Mark Eyskens
  • Lucie Lambrecht
  • Silvain Loccufier
  • Thales Mertens
  • Jacques Piens
  • Marie-Claire Plets-de Caluwe
  • Kris Stroobants 
  • Peter Swinnen
  • Katrien Van Hoecke
  • Jozef Van Waeyenberghe