Kamermuziek | Publieke Examens

Kamermuziek | Publieke Examens KCB 2022
Concert
Data
,
10:00
to
18:00
,
10:00
to
18:00
,
10:00
to
18:00
,
10:00
to
18:00
,
10:00
to
18:00
Location
Verschillende locaties | zie onderaan
Prijs
Gratis toegang
Reservation
Geen reservatie vereist

Kamermuziek

Maandag 16 mei

Locatie: Kleine Concertzaal, Kleine Zavel 5, 1000 Brussel 

10.00 uur Hui-Chi Li - percussie & Pietro Angelillo - sopraansax

10.13 uur Clarisse Feliciano Gomes - fluit & Mazarine Haarscheer - live electronics

10.28 uur Camille Couturier, Ángel Pérez Nieto, Rémy Gouraud, Pierre Adriansen & Hui-Chi Li - percussie

10.39 uur Kalina Hristova, Camille Couturier & Ángel Pérez Nieto - percussie

10.56 uur Silas Van den Spiegel, Gideon Van Canneyt - slagwerk

11.13 uur Silas Van den Spiegel, Gideon Van Canneyt - percussie

11.25 uur Kalina Hristova - percussie, Flo Driesen - contrabas

11.40 uur Kalina Hristova, Camille Couturier - percussie

11.50 uur Veredas Santofimia Romero, Ángel Pérez Nieto - percussie

14.00 uur    
Bastien Wibaut - altsax, Anna Montemagni - cello, Louise De Baere - piano, Zoé Beaudoin - altfluit, Andreu Pla forcadell - fagot, Avril Muller - klarinet, Benjamin Lambert - percussie, Emerick Everard - trompet 2, Emma Duret - trompet 1, Enora Yang - pauken, Flo Driesen - contrabas, Leidy Johanna Mendez - klarinet, Lucie Petrou - viool 1, Salomé Saurel - viool 2 , Gregorio Nani - trombone, Marie Chiarisoli - altfluit, Yasmina Vandenberghe - hobo & María Frías Pérez - hoorn

 

 

 

 

14.25 uur Diego Saavedra Calle - piano & Lucas Lebrun - live electronics

14.40 uur Louis Deppe - piano 2, Fanny Libert - piano 1, Gideon Van Canneyt & Silas Van den Spiegel - percussie

15.15 uur Camille Couturier - percussie & Mariana Fernandes, bas

15.30 uur Ilona Ingels - Engelse hoorn & Silas Van den Spiegel - percussie

15.50 uur Ilona Ingels - Engelse hoorn & Gideon Van Canneyt - slagwerk

16.13 uur Veredas Santofimia Romero - percussie & Celia Pedrós Ordines - piccolo

16.34 uur Guann-Tyng Ho, trombone & Hui-Chi Li, percussie

16.49 uur Julia Wetzel - blokfluit & Hakan Akbulut - live electronics

17.04 uur Julia Wetzel, Veronica Samyn - blokfluit & Mazarine Haarscheer - live electronics

Maandag 16 mei

Locatie: Concertzaal, Regentschapsstraat 30, 1000 Brussel 

10.00 uur Judyta Kluza-Sporniak - viool 1, Veronique De Raedemaeker - viool 2, Ance Lipste - altviool & Filip Sporniak - cello

10.35 uur Clément Cherencq - trompet & Vincent Horsten - piano

10.51 uur Clément Cherencq - trompet & Vincent Horste - piano 

11.06 uur Adam Suga & Jelena Pešic - piano

11.41 uur Bérénice Awouters - viool 1, Gloria Vancoillie - viool 2, Hannes Copman - altviool & Emma Claes - cello

12.16 uur Aarun Monteiro Kassam, Jelena Pešic, Sarah Bottiau & Guillermo Rodríguez - piano 

12.26 uur Pierre Fleury - piano, Fiona Feeley - cello & Ines Rios - viool 

12.54 uur Georgia Chondrou - gitaar & Clélia Aury-Lemieux - cello 

 

 

 

14.00 uur Laura Aranda Rodríguez - hobo, Andreu Pla forcadell - fagot & Simon-Pierre Pollin - piano

14.25 uur Ana Hespanha - cello & Arvindan Thekkadath - piano

15.00 uur Violeta Gonzalez Andres - piano 2 & Maria Rjabynina - piano 1

15.27 uur Jessica Sok - piano & Maria Gomez Villasmil - cello 

16.02 uur Guillermo Rodríguez - piano, María Samino Sayago - klarinet & Ester Sanchez Sanche - piccolo 

16.22 uur Rodrigo Ares Furelos - hobo & Ilona Ingels - Engelse hoorn 

16.43 uur Caroline Cajot, Xavier Devillers, Berus Komarschela & María Gil Muñoz - zang 

16.52 uur Emma Penzo - piano & Stella-marcia Roulette - zang 

17.04 uur Gregorio Nani - trombone, Frank Ranallo, Corentin Duveau - trompet & Andreas Carlier - tuba 

Dinsdag 17 mei

Locatie: Kleine Concertzaal, Kleine Zavel 5, 1000 Brussel 

10.00 uur Shih-Wen Lee - contrabas & Mariana Fernandes - contrabas

10.20 uur Mathias Euillet - gitaar & Inês Díez - viool

10.40 uur Emma Penzo - piano & Julie Syne - viool

10.57 uur Stella-marcia Roulette - zang & Julie Syne - viool, Emma Penzo - piano

11.10 uur Paola Carcasona - fluit & Raúl Viceiro Fernández - fagot

11.30 uur Ana Medina Díaz - klarinet & Ana Ferreira de Almeida - piano

12.00 uur Suzana Piscevic - piano & Kamil Szulc - fagot

12.17 uur Georgia Chondrou - gitaar & Clélia Aury-Lemieux - cello 

12.42 uur Lucie Petrou - viool 2, Victor Pevernagie - viool 1, Samuel Wijnbergen - altviool & Marjolaine Gaudaré - cello

14.00 uur Ines Vilarinho - viool & Catarina Malcata Rebelo - harp

14.25 uur Zoé Beaudoin - fluit, Anton Van Durme - viool, Hiu Chan - altviool, Réginald Dreyfus-Fromonteil - cello & Catarina Malcata Rebelo - harp

 

 

 

14.50 uur Maitena Paillet - viool & Sielke Ramakers - harp

15.10 uur Ian Ellul - viool 1, Salomé Saurel - viool 2, Samuel Wijnbergen - altviool, Anna Montemagni - cello & Julienne Thonard - harp 

15.31 uur Frank Ranallo - trompet 1, Álvaro Hernández Villena - trompet 2, Corentin Duveau - trompet 3, Beatriz González Alegre - trompet 4 & Taro Roncalés Sasaki - trompet 5

15.45 uur Laura Aranda Rodríguez - hobo & Kamil Szulc - fagot

16.00 uur Célestine Wacquez - altfluit & Julienne Thonard - harp 

16.15 uur Avril Muller, klarinet & Elena Antropovski, harp 

16.45 uur Beatriz Gozález Alegre - trompet 1, Taro Roncalés Sasaki - trompet 2, Vincenzo De Stradis - trombone & Roberto Martín Flores - trombone

16.58 uur Kamil Szulc - fagot, Aleksandra Czarnocka, cello

17.18 uur Alexander Van Loon - altsax, Lelani Verbeke - altsax

17.36 uur Shai Vertty Velasco - gitaar, Ricards Marcenoks - piano

17.52 uur Ricards Marcenoks - piano, Shai Vertty Velasco - gitaar

Dinsdag 17 mei

Locatie: Concertzaal, Regentschapsstraat 30, 1000 Brussel 

10.00 uur Arianna Groppi - fluit, Maria Rjabynina - piano & Valeriia Pieters - zang 

10.18 uur Rita Moutinho - cello, Leonor Ferreira Curto - viool, Sofia Capraro Matulic - altviool & Lina Berrada  - piano 

10.36 uur Lotte De Munck - viool, Jessica Sok - piano & Maria Gomez Villasmil - cello 

10.56 uur Mateusz Kolasicski - viool, Natalia Tumas - cello & Adam Suga - piano 

11.21 uur Ester Sanchez Sanchez - piccolo, Kai Meng - klarinet & Ziang Peng - piano 

11.51 uur Velichka Minkova - zang, Jelena Pešic - piano & Marcello Masi - fluit

12.05 uur Aleksandra Czarnocka - cello & João Xavier - piano 

12.21 uur Sebastián Rodríguez tapia - cello & Guillermo Rodríguez - piano

12.40 uur Santiago Lurueña Blazquez - klarinet & Guillermo Rodríguez - piano 

 

 

 

14.00 uur Jieun Oh - viool 1 & Yu-Rou Li - viool 2 

14.23 uur Duarte Soares - piano, João Pedro Bento Gonçalves - cello & Leonor Ferreira Curto - viool 

14.58 uur Célestine Wacquez - fluit, Guillermo Parra Iglesias - cello & Sarah Bottiau - piano 

15.25 uur Rita Moutinho - cello, Inês Díez - viool & Lina Berrada - piano 

16.00 uur Lucie Minaudier, María Gil Muño - zang & Flore-Elise Capelier - piano 

16.24 uur Paula Floch, Berus Komarschela, Xavier Devillers & Vincent Weymann - zang

16.41 uur Rahel Coquema - altviool & Pierre Fleury - piano

17.00 uur Shai Vertty Velasco, Yamin David, Sarah Badlissi & Mathias Euillet - gitaar 

17.11 uur Maria Nobile - piano 1 & Clarisse Feliciano Gomes - fluit en piccolo

Dinsdag 17 mei

Locatie: lokaal 150, Kleine Zavel 5, 1000 Brussel 

10.00 uur Charles Coop - piano & Sylvain Debray - cello 

10.33 uur Lora Marinova - piano, Rui André Brás - hoorn & Giulia Balsamo - hobo 

11.08 uur Marcello Masi - fluit & Lora Marinova - piano 

11.15 uur Lora Marinova - piano & Marcello Masi - fluit 

11.30 uur Giulia Balsamo - hobo, Lora Marinova - piano

11.53 uur Vincenzo De Stradis, Gregorio Nani, Guann-Tyng Ho & Roberto Martín Flores - trombone 

12.07 uur Maria Nobile - piano, Giulia Balsamo - hobo & Stefani Petridou - fluit 

12.23 uur Shai Vertty Velasco & ... - gitaar 

12.34 uur Florianna Fratti - viool & Gufang Wei - piano 

12.51 uur Shai Vertty Velasco, Yamin David, Sarah Badlissi, Mathias Euillet - gitaar 

 

 

 

14.00 uur Guan-Xuan Wen - zang, Shih-Wen Lee - contrabas & Jakub Jirásek - piano

14.15 uur Stefanie Van Gool - fluit, Guan-Xuan Wen - zang & Jakub Jirásek - piano 

14.28 uur Oleksandr Petryakov & Veronique De Raedemaeker - viool 

14.45 uur Stefania Maccaferri - viool & Andreas Mantzaris - piano 

15.04 uur Taro Roncalés Sasaki - trompet, María Frías Pérez - hoorn & Gregorio Nani - trombone 

15.21 uur Emile Daems - viool 1, Alicia Rowell - viool 2, Joana Revez Mendonça - altviool, Florianne Remme - cello & Alexander Declercq - klarinet 

15.56 uur Ana Tudose - piano & András Sárközi - viool 

16.09 uur Akiko Okawa & Ibrahim Kahila - altviool 

16.39 uur Cyril Huguenin-Dumittan - piano, Salomé Saurel - viool & Gerard Peraire Miralles - cello 

17.14 uur Filip Sporniak - cello & Tuomas Kangas - piano  

17.46 uur Marjollet Iban - sopraansaxofoon, Raul Cuartero Ballester - altsaxofoon, Irene Mesas Fernandez - tenorsaxofoon & Léo Tendille - baritonsax

Woensdag 18 mei

Locatie: MIM - Muziekinstrumentenmuseum, Hofberg 2, 1000 Brussel 

10.00 uur Flore-Elise Capelier - piano & Leopold Eibensteiner - fluit 

10.27 uur Laura Morales Rejas - viool, Violeta Gonzalez Andres - piano & Gave Jehaes - cello 

11.02 uur Emma Devillé - klarinet & Job Clement - piano 

11.19 uur Cristiana Dragos-Roman - piano, Lina Argoubi - viool & Clélia Aury-Lemieux - cello 

11.34 uur Zoltán Kovaczs - viool, Aleksandra Czarnocka - cello & Maxime Snaterse - piano 

12.09 uur Ines Vilarinho - viool, Elias Moreira - cello & Lina Berrada - piano

12.29 uur Manon Berendschot & Merel Pauwels - piano 

 

 

 

14.00 uur Inês Díez - viool & Lina Berrada - piano

14.25 uur Luisa Trejos Olmos - zang & Davide Picci - gitaar 

14.45 uur Manon Berendschot - piano, Dieuwke de Vries - viool & Nina Morel - cello 

15.20 uur Ian Ellul - viool, Jacob Van Durme - cello & João Pereira Santos - piano 

15.43 uur Kanji Nakanishi, Romée Verbeeck, Ting-Wei Wu, Ian Ji - viool, Marc Martin Nogueroles, Ana Hespanha - cello, Jorge Ramos Galiana & Coline Meulemans - altviool

16.18 uur Wangping Li - viool & Suzana Piscevic - piano 

16.45 uur Paola Carcasona - fluit & Suzana Piscevic - piano

 Woensdag 18 mei

Locatie: Kleine Concertzaal, Kleine Zavel 5, 1000 Brussel 

10.00 uur Clément Cherencq - trompet, Inês Díez - viool, Urszula Markowska - cello, Pierre Fleury - piano, Andreu Pla forcadell - fagot & István Spisák - klarinet 

10.23 uur Yamin David - gitaar & Mathias Euillet - gitaar

10.40 uur Arianna Groppi - fluit & Johanna Decloître - piano

10.56 uur Ana Velasco Rodriguez - cello & Ksenija T - piano 

11.24 uur Paola Carcasona - fluit, María Frías Pérez - hoorn, Andreu Pla forcadell - fagot, Ana Rosillo - klarinet  & Akira Barrios - hobo 

11.42 uur Ana Medina Díaz - klarinet, Marjolaine Gaudaré - cello & Suzana Piscevic - piano

12.10 uur Beatriz González Alegre - trompet, Álvaro Hernández Villena - trompet, Roberto Martín Flores - trombone, María Frías Pérez - hoorn & Ken Van Hoylandt - tuba

12.22 uur Edith Cnockaert - viool 1, Margot Gillet - viool 2, Coline Meulemans - altviool & Marc Martin Nogueroles - cello

 

 

 

14.00 uur Sebastiaan Kulwanowski - viool 1 & Seo Byun - viool 2 

14.10 uur Santiago Lurueña Blazquez - klarinet, Paloma Pérez - altviool & Guillermo Rodríguez - piano

14.39 uur Lina Argoubi - viool, Clélia Aury-Lemieux - cello & Cristiana Dragos-Roman - piano

14.57 uur Beatriz Rolão Candeias Cubeles Lousan - cello, Sebastiaan Kulwanowski - viool & Ziang Peng - piano

15.32 uur Jacob Van Durme - cello, Taha Posman - piano & Yassine Posman - klarinet

16.07 uur Stefania Maccaferri - viool & Andreas Mantzaris - piano 

16.31 uur Florianna Fratti - viool 1, Jieun Oh - viool 2, Jorge Ramos Galiana - altviool & Pau Valls - cello

17.01 uur Salomé Saurel - viool 2, Gerard Peraire Miralles - cello, Samuel Wijnbergen - altviool & Li Boyi - viool 1 

17.36 uur João Xavier - piano, Matilde Claeys - fluit & Ian Ji - viool
 

Donderdag 19 mei

Locatie: Kleine Concertzaal, Kleine Zavel 5, 1000 Brussel 

10:00 uur Celia Pedrós Ordines - piccolo, Rodrigo Ares Furelos - hobo, María Samino Sayago - klarinet, Ana Medina Díaz - basklarinet, Raúl Viceiro Fernández - fagot & David Escolá Quiles - hoorn

10.31 uur Julie Syne - viool 1, Shu-Yu Lin - viool 2, Clélia Aury--Lemieux - cello & Flo Driesen - contrabas 

10.46 uur Celia Pedrós Ordines - fluit en piccolo, Rodrigo Ares Furelos - hobo, María Samino Sayago - klarinet, David Escolá Quiles - hoorn & Raúl Viceiro Fernández - fagot

11.08 uur Ana Medina Díaz - klarinet & Ana Ferreira de Almeida - piano

11.28 uur Magdalini Tsinavou - piano, Jieun Oh - viool & María Frías Pérez - hoorn

11.49 uur Kai Meng - klarinet & Suzana Piscevic - piano

12.09 uur Cristina Mura - gitaar & Marjolaine Gaudaré, cello

12.28 uur Pierre Larsonneur - piano, Anna Zaitseva - viool & Urszula Markowska - cello

14.00 uur Ance Lipste - altviool, Mateusz Kolasicski - viool 1, Aleksandra Czarnocka - cello & Christina Tsakalidou - viool 2 

14.30 uur Anna Montemagni - cello, Louise De Baere - piano & Paola Carcasona - fluit

 

 

 

15.00 uur Maria Teixeira Da Costa - viool & Mariana Fernandes - contrabas

15.20 uur Alba Lajus - piano & Avril Muller - klarinet

15.40 uur Pascal Tribel - piano, Marjollet Iban - altsaxofoon & Vincent Weymann - zang

15.57 uur Cristina Mura - gitaar & Marjolaine Gaudaré - cello

16.09 uur Samy Loisse - piano, David Escolá Quiles - hoorn & Carlo Allegri Rodriguez - viool

16.44 uur Marcel Degotte - trompet, Alberto Sanna - piano & Vincenzo De Stradis - trombone

16.56 uur Gufang Wei - piano 1 & Pietro Angelillo - saxofoon

17.19 uur Alexandre M'Barek & Valentin Bouland - altsaxofoon

17.36 uur Vincenzo De Stradis, Gregorio Nani, Guann-Tyng Ho & Roberto Martín Flores - trombone

17.46 uur Gregorio Nani, Vincenzo De Stradis, Roberto Martín Flores & Guann-Tyng Ho - trombone

Donderdag 19 mei

Locatie: Concertzaal, Regentschapsstraat 30, 1000 Brussel 

10.00 uur Jakub Jirásek - piano & Stefanie Van Gool - fluit 

10.25 uur Hiu Chan - altviool & Stephanie Daelemans - piano

10.52 uur José da Silva Borges - piano, Sebastián Rodríguez tapia - cello, Christina Tsakalidou - viool & Joana Revez Colaço Mendonça - altviool

11.12 uur José da Silva Borges - piano, Sebastián Rodríguez tapia - cello & Christina Tsakalidou - viool 

11.30 uur Laura Morales Rejas - viool 1, Lina Argoubi - viool 2, Sofia Capraro Matulic - altviool & Micaela Fernandes - cello 

12.05 uur Célestine Wacquez - fluit & Sarah Bottiau - piano

12.39 uur Yannis Shymko - piano & Lindsay Gijbels - piccolo 

 

 

 

14.00 uur Lina Berrada - piano & Judyta Kluza-Sporniak - viool 

14.31uur Alexander Declercq - klarinet, Pierre-Alain Baron - viool, Florianne Remme - cello & Pierre Fleury - piano 

15.06 uur Adrianna Arapinowicz - cello & Flore-Elise Capelier - piano 

15.23 uur Lina Argoubi - viool, Hiu Chan - altviool, Jorge Giménez - cello & Manuel Sanguino Guzman - piano 

15.58 uur Matilde Claeys - fluit & Emma Devillé - klarinet

16.11 uur Job Clement - piano & Jieun Oh - viool

16.46 uur Patricija Bloma - saxofoon & Marta Balode - piano 

17.03 uur Paula Floch - zang, Emanuele Mammarella - klarinet & Louise De Baere - piano

Vrijdag 20 mei

Locatie: Kleine Concertzaal, Kleine Zavel 5, 1000 Brussel 

10.00 uur Bastien Wibaut - saxofoon & Jakub Jirásek - piano

10.14 uur Arianna Groppi - fluit, Roberta Gennuso & Stefano Vivaldini - gitaar

10.44 uur Davide Picci & Cedric Honings - gitaar

11.17 uur Margot Gillet - viool, Coline Meulemans - altviool & Marjolaine Gaudaré - cello

11.37 uur Job Clement - piano, András Sárközi - viool & Valeriia Ivanukha - cello

12.07 uur Theresa Spitzley - fluit en piccolo, Laura Aranda Rodríguez - hobo, Kamil Szulc - fagot, István Spisák - klarinet & Sofie Huyghe - hoorn 

12.27 uur Beatriz González Alegre - trompet, Álvaro Hernández Villena - trompet, Roberto Martín Flores - trombone, María Frías Pérez - hoorn & Ken Van Hoylandt - tuba

12.44 uur Alexandre M'Barek - altsaxofoon & Louise De Baere - piano
 

 

 

 

14.00 uur Ting-Wei Wu - viool, Shao-Huan Hung - Sheng, Yuxiang Zhang - gitaar, Gómez Paula - contrabas & Boris Uzunov - piano

14.20 uur Adam Kilgour - piano & Mariana Fernandes - contrabas

14.36 uur Guillermo Parra Iglesias - cello & Adrián Fuentes Flores - piano 

15.03 uur Laura Oliver López - piano, Laia Ruiz Llopart - cello & Roberto Villalta García - viool

15.38 uur Ya-Li Tien - fluit, Lelani Verbeke - altsaxofoon & Thanasita Fu - piano

15.59 uur Kanji Nakanishi, viool, Rahel Coquema - altviool, Pau Valls - cello & Tom De Beuckelaer - piano

16.30 uur Kanji Nakanishi, viool, Rahel Coquema - altviool, Tom De Beuckelaer - piano & Pau Valls - cello

17.00 uur Li Boyi - viool & Samy Loisse - piano

17.35 uur Marjollet Iban - sopraansaxofoon, Alexander Van Loon - baritonsaxofoon, Lelani Verbeke - altsaxofoon & Puttinun Thanyasirin - tenorsaxofoon

Vrijdag 20 mei

Locatie: Concertzaal, Regentschapsstraat 30, 1000 Brussel

10.00 uur Ian Ji - viool 1, Lotte De Munck - viool 2, Sofia Capraro Matulic - altviool & Gave Jehaes - cello 

10.35 uur Raquel Del pino Herranz - zang, Rodrigo Ares Furelos - hobo & Denis Djian - piano

10.44 uur Zoltán Kovaczs - viool & Maxime Snaterse - piano 

11.09 uur Paola Carcasona - fluit & Louise De Baere - piano 

11.28 uur Yannis Shymko - piano & Lindsay Gijbels - piccolo

11.45 uur Luana Sousa Ramos - piano, Urszula Markowska - cello & Emma Broché - klarinet 

12.20 uur Andrea Théato - piano 1 & Yannis Shymko - piano 2 

12.48 uur Rodrigo Ares Furelos - hobo & Raúl Viceiro Fernández - fagot 

 

 

 

14.00 uur Anna Kostina & Bohuslava Jelínková - piano 

14.35 uur Margaux Anseeuw - piano, Edith Cnockaert - viool & Jorge Giménez - cello 

14.55 uur Margaux Anseeuw - piano & Jorge Giménez - cello 

15.08 uur Oleksandr Petryakov - viool 1, Marina Martin Maldonado - viool 2, Hiu Chan - altviool & Jorge Giménez - cello 

15.43 uur José da Silva Borges - piano & Dante Cáceres Villegas - viool 

16.08 uur Bastien Wibaut - saxofoon & Pascal Tribel - piano 

16.23 uur Adrianna Arapinowicz - cello, Jelena Pešic - piano & Raphaëlle Ribouillault - klarinet 

16.52 uur Alexander Van Loon - baritonsaxofoon, Corentin Bogunovic, Irene Mesas Fernandez - tenorsaxofoon, Raul Cuartero Ballester,  Patricija Bloma - sopraansaxofoon, Léo Tendille - baritonsaxofoon, Marjollet Iban, saxofoon & Jurij Bregar, Micha Nowak - altsaxofoon

Deel dit